شمش طلا سفارشی

طراحی و تولید تمبرهای طلا و نقره، شمش طلا و سکه یادبود(مدالیون)

گروه تولیدی پرنیا با سالها تجربه و به کارگیری آخرین تکنولوژی­های روز دنیا به عنوان اولین دارندۀ مجوز ضرب و تولید یادبودها و شمش­های نقش برجسته از بیش از 40 سال پیش فعالیت خود را آغاز نمود.

خانه سکه ایران اولین تولید کننده شمش طلا 24 عیار (995) با استاندارد T99 در ایران است.

خانه سکه ایران تولیدکننده سکه یادبود(مدالیون) برای شرکتهای معتبر ،سازمانها ، ارگانها و بانکها بوده و جهت تولید سکه یادبود(مدالیون) برای اولین بار در ایران می باشد. این محصولات گرانبها دارای کد استاندارد t99 و دارنده گواهی iso 9001-2008 می باشند و همچنین با مجوز شماره12273- 126 /912 از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری و مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دارای ماهیت فرهنگی – هنری می باشند.

شمش طلا 24 عیار (995)

امکان تولید شمش طلا با طرح یا لوگوی شما در وزن های متفاوت از 50 سوت تا 200 گرم در تیراژ

امکان خرید شمش های خانه سکه ایران در تیراژ بالا مناسب هدیه های سازمانی

نمایش همه شمش ها

سکه طلا و نقره سفارشی

سکه یادبود ( مدالیون )

امکان تولید سکه سفارشی طلا، نقره و سایر آلیاژها با طرح یا لوگوی شما در وزن های متفاوت از 50 سوت تا 200 گرم در تیراژ

خانه سکه ایران با سابقه 40 ساله در سنت ظریف سازی طلا و با بکارگیری فناوری نوین و هنر ایرانی موفق به نوآوری شگفت در تولید سکه یادبود(مدالیون) گردیده است. خانه سکه ایران تولیدکننده سکه یادبود(مدالیون) برای شرکتهای معتبر ،سازمانها ، ارگانها و بانکها بوده و جهت تولید سکه یادبود(مدالیون) برای اولین بار در ایران می باشد.

برخی نمونه ها

تمبر طلا و نقره سفارشی

تمبر طلا و نقره

صنایع دستی پرنیا به عنوان تنها تولید کننده تمبرهای فاخر طلا و نقره در ایران تا کنون محصولات کلکسیونی زیادی از شاعران، مفاخر و دانشمندان ایرانی طراحی و تولید کرده است.

تمبر از جنس طلا و نقره همانند تمبر پستی مستطیل یا مربع شکل است و در حاشیه های این تمبر هم، مانند تمبر پستی دندانه وجود دارد. از ویژگی دیگر آن نقش برجسته بودن است که به سبک سکه ضرب می شود، اما بر خلاف سکه تنها یکرو دارد.این هنر دیرین سینه به سینه و نسل به نسل در بین هنرمندان ایرانی منتقل شده است. تمبرهای فاخر از جنس طلا و نقره بمنظور یادبود مناسبتها و شخصیت های ملی و مذهبی ایران و کشورهای مختلف بطور رسمی طراحی و تولید می شود. این هنر با تلفیق تکنولوژی مدرن و هنر معاصر توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کلکسیون داران ایران کسب نماید، بطوریکه تمام آثار تولید شده نایاب و یا کمیاب شده است.

نمونه کارهای تمبر


تماس با ما


  2     +   =   2  خبرنامه

جهت دریافت تخفیف های جذاب در خبرنامه ما عضو شوید.

خانه سکه ایران