ورود / ثبت نام

هدیه سازمانی صنایع دستی

 • سه شنبه 17 بهمن 1402 | 17:57
 • 3.88 از 5 بوسیله 4 رای
  |
هدایای سازمانی صنایع دستی | هدایای اختصاصی و کلکسیونی

در دنیای امروزی که تنوع و اختلافات فرهنگی و هنری به ارمغان می‌آیند، هدایای سازمانی صنایع دستی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی منحصر به فرد و موثر به شمار می‌آیند. این هدایا نه تنها نمادی از هنر و فرهنگ محلی می‌باشند بلکه ارتباط فراگیر و لمس هنری به محیط کار را فراهم می‌آورند. در این متن، به بررسی اهمیت و مزایای هدایای سازمانی صنایع دستی خواهیم پرداخت و سپس به تجزیه و تحلیل انواع مختلف این هدایا و چگونگی انتخاب و استفاده از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ابتدا باید بدانیم که:

منظور از هدایای سازمانی چیست؟

هدایای سازمانی صنایع دستی به عنوان وسیله‌هایی منحصر به فرد در زمینه تبلیغات و ارتقاء برند برای سازمان‌ها به شمار می‌آیند. این هدایا علاوه بر اینکه به عنوان نمادهایی از هنر و صنعت محلی عرفانی می‌شوند، با لمس هنری و ذوق دستان ماهران، ارتباط بین فرهنگ‌ها و افراد را تقویت می‌کنند.

 صنایع دستی

 

اهمیت هدایای سازمانی صنایع دستی

در زیر به اهمیت هدایای سازمانی صنایع دستی اشاره می‌کنیم:

لمس هنری و ارتباط بین فرهنگی

هدایای سازمانی صنایع دستی با ارائه هنر و صنعت محلی، ارتباطات بین فرهنگی را تقویت می‌کنند. این هدایا نقشی موثر در پیوند افراد از زوایای مختلف جهان ایفا می‌کنند و به افراد فرصت می‌دهند تا با تنوع فرهنگی و هنری آشنا شوند.

 لمس هنری و ارتباط بین فرهنگی

تشویق به هنرمندی و تولید محلی

با حمایت از صنایع دستی محلی، سازمان‌ها به توسعه اقتصاد و هنر محلی کمک می‌کنند. این هدایا تشویق به هنرمندان و صنعتگران محلی می‌شوند و اقتصاد محلی را تقویت می‌کنند.

 صنایع دستی محلی

استحکام ارزش‌های سازمانی

هدایا به شکل‌دهی ارزش‌های سازمانی کمک می‌کنند. از طریق انتخاب هدایا با مفهوم و هنرمندانه، سازمان می‌تواند ارزش‌های مثبتی را در میان کارکنان و همکاران خود ترویج دهد.

 ارزش‌های سازمانی

تاثیر مثبت بر تصویر سازمان

هدایای سازمانی صنایع دستی نشان‌دهنده اهتمام سازمان نسبت به جوانب فرهنگی و هنری است. این اقدامات می‌توانند تصویر سازمان را به چشمان مشتریان، همکاران و جامعه بهبود بخشند.

 تصویر سازمان

انواع هدایای سازمانی صنایع دستی

تابلو نقش برجسته صنایع دستی

تابلو نقش برجسته بشقاب ساسانی

شمش طلا نقش برجسته حافظیه صنایع دستی

شمش طلا نقش برجسته حافظیه

مدالیون نقش برجسته خیام صنایع دستی

مدالیون ( سکه یادبود ) خیام

تمبر طلا و نقره نقش برجسته مولانا صنایع دستی

تمبر طلا و نقره شمس و مولانا

از انواع هدایای سازمانی صنایع دستی و پیشنهادی خانه سکه ایران می توان به گزینه های زیر اشاره کرد :

تابلوهای نقش برجسته

هنر تجسمی در قالب تابلوها و نقاشی‌ها، هدیه‌ای شخصی و ارزشمند برای جلب توجه و افزایش ارتباط با افراد مختلف است. تابلوهای نقش برجسته طلا و نقره ساخته شده از نمادهای ملی و باستانی ایران زمین از بهترین انتخاب هاست.

 تابلو نقره بشقاب شیر باستانی

تابلو طلا و نقره نقش برجسته شیر باستانی

طلا، شمش طلا و جواهرات

ساخت جواهرات صنایع دستی، هدیه‌ای با ارزش و زیبا برای تقدیر از همکاران یا مشتریان است. شمش های نفیس ساخته شده از طلای 24 عیار(995) و نقش برجسته هایی از نماد های ملی، ایرانی، باستانی و مذهبی می تواند یک انتخاب جذاب باشد.

 شمش طلا نفیس طرح پاسارگاد

شمش طلا نقش برجسته پاسارگاد

مدالیون ( سکه یادبود ) اختصاصی و سفارشی

 اگر به دنبال ساخت مدالیون ( سکه یادبود ) با طرح و نشان اختصاصی سازمان و یا شرکت خود هستید، می توانید نمونه های ساخته شده خانه سکه ایران برای سازمان ها و شرکت ها را ببینید. این هدیه سازمانی میتواند بسیار خاص و ماندگار باشد.

سکه یادبود اختصاصی

سکه یادبود اختصاصی، به سفارش شرکت پاکسان

تمبرهای طلا و نقره کلکسیونی

تمبرهای طلا و نقره ساخته شده از پرتره مشاهیرایران و بین المللی علاوه بر ساخت دست بودن، کلکسیونی بوده و در تیراژ محدود تولید شده اند و به عنوان یک هدیه سازمانی بسیار فاخر و گرانبها می توانند بهترین گزینه باشند.

 پک تمبر طلا و نقره تابلو استاد کمال الملک

تمبر کلکسیونی و طلا و نقره کمال الملک

 

هدایای سازمانی، بهترین هدایای موجود برای شما

هدایای سازمانی صنایع دستی با لمس هنری و ارزش‌افزوده، بهترین ابزارها برای جلب توجه، ارتقاء برند و ارتباط موثر در سازمان‌ها هستند. انتخاب هدایای متناسب با فرهنگ و هنر محلی، علاوه بر ارتقاء تجربه گیرنده، به توسعه هنرمندان و صنعتگران محلی نیز کمک می‌کند. این هدایا نقطه تلفیقی بین هنر، تبلیغات و ارتباطات موثر به شمار می‌آیند.

 

خرید هدایای سازمانی: راهنمایی برای انتخاب بهتر

1- مشخص کردن بودجه:

قبل از هرگونه خرید، مقدار بودجه مختص شده برای هدایای سازمانی را مشخص کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا در گستره مالی خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.

2- تعیین کاربرد هدیه:

از خود بپرسید که این هدیه برای چه مناسبتی یا چه هدفی است؟ با توجه به این موضوع، بهترین نوع هدیه را انتخاب کنید. اگر برای تبلیغات یا تشویق کارمندان استفاده می‌شود، این نکته بسیار حائز اهمیت است.

3- در نظر گرفتن کیفیت:

کیفیت محصولات را مد نظر قرار داده و از انتخاب محصولات با دوام و ماندگار اطمینان حاصل کنید. هدایای با کیفیت باعث بهبود تصویر برند شما و افزایش اعتماد مشتریان خواهند شد.

4- شخصی‌سازی با نام گیرنده:

با افزودن نام گیرنده بر روی هدیه، حس شخصی بودن و ارتباط نزدیک تری ایجاد می‌شود. این اقدام به ارتقاء تأثیرگذاری هدیه کمک می‌کند.

5- متناسب با کسب و کار:

محصولات انتخابی باید با نوع و فعالیت کسب و کار شما هماهنگ باشند. این امر به تأثیرگذاری بالاتر هدیه در جذب توجه و تبلیغات کمک خواهد کرد.

6- انعطاف‌پذیری در زمان هدیه‌دهی:

خرید هدایا را محدود به مناسبت‌های خاص نکنید. بهتر است در لحظاتی که کسب و کار شما در شرایط موفقیت قرار دارد، به همکاران و مشتریان خود سوپرایزی کوچک دهید.

7- تاثیر گذاری بر روی گیرنده:

هدیه انتخابی باید قابلیت تأثیرگذاری بر روی گیرنده را داشته باشد. به این تفکر کنید که چگونه می‌توانید با این هدیه، به طور مثبت بر روی زندگی یا کسب و کار گیرنده تأثیر بگذارید.

8- انتخاب محصولات با کیفیت:

به جای انتخاب محصولات ارزان قیمت و کم کیفیت، به دنبال گزینه‌هایی با کیفیت و دوام باشید. هرچند ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد، اما تأثیر مثبت آن بر تصویر شما ارزشمند است.

9- توجه به تنوع:

محصولاتی با تنوع رنگ و طرح، امکان انتخاب بهتری را برای گیرندگان فراهم می‌کنند. این تنوع به افراد امکان می‌دهد تا هدیه را بیشتر به سلیقه شخصی خود نزدیک کنند.

10- مشورت با تیم:

در تصمیم‌گیری نهایی، با تیم خود یا افرادی که در این زمینه تجربه دارند، مشورت کنید. انتقادات و پیشنهادات آنها می‌توانند به شما در انتخاب بهتر کمک کنند.

 

خرید آنلاین هدایای سازمانی در مناسبت‌های خاص

اگر تصمیم به انتخاب هدایای سازمانی خود گرفته‌اید، نیازی به حضور فیزیکی در مراکز فروش ندارید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، امکان تهیه هدایا به صورت آنلاین در دسترس شماست. در وب سایت خانه سکه ایران و صنایع دستی پرنیا، می‌توانید اطلاعات کامل در مورد محصولات مورد نظر خود را مطالعه کرده و با توجه به قیمت و کیفیت، بهترین انتخاب را برای نیازهای خود داشته باشید. البته در صورت لزوم میتوانید به نمایندگی های خانه سکه ایران به صورت حضوری هم مراجعه نمایید.

هدایای سازمانی برای شب یلدا

شب یلدا به عنوان طولانی‌ترین شب سال در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. در این شب، هدایای سازمانی معمولاً به صورت مصرفی مانند آجیل، انار، شیرینی، وجه نقد، کارت هدیه و غیره با بسته‌بندی‌های مختلف اهدا می‌شوند. اما برای یادگاری دائمی‌تر و خاص‌تر، انتخاب شمش طلا نقش برجسته طرح یلدا با الهام از میوه انار و شب یلدا قطعا گزینه خالص و شگفت انگیری خواهد بود.

 شمش طلا نقش برجسته طرح یلدا

  شمش طلا نقش برجسته طرح یلدا

هدایای سازمانی در عید نوروز

عید نوروز همواره با مفهوم عطر و عشق به خود و دیگران همراه بوده است. صنایع دستی پرنیا محصولات کلکسیونی خاصی برای نوروز سالهای مختلف تولید کرده است که از بین آنها می توانید هدیه سازمانی نوروز خود را انتخاب نمایید.

 سکه و تمبر یادبود نوروز 1400

سکه و تمبر یادبود نوروز 1400

 

با توجه به این نکات، می‌توانید بهترین هدیه سازمانی را به صورت آنلاین انتخاب و ارسال کنید و در یادگار مخاطبان خود باشید. خانه سکه ایران با سال‌ها تجربه در زمینه تولید هدایای سازمانی می‌تواند برای شناخته شدن هرچه بهتر برند شما در کنار شما مقتدرانه بایستد.

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  6     -   =   6  


خانه سکه ایران