ورود / ثبت نام

خرید شمش طلا | 99.5 درصد طلای خالص

  • دوشنبه 19 دی 1401 | 15:16
  • 2.75 از 5 بوسیله 10 رای
    |
خرید شمش طلا | 99.5 درصد طلای خالص

شمش طلا از ضرابخانه های مورد اعتماد در سراسر جهان، مجموعه گسترده ای از طلا را برای فروش دارد که شامل سکه، میله و گرد است.

خرید آنلاین شمش طلا از خانه سکه ایران

در طول تاریخ، طلا حضور و ارزش ثابتی داشته است. اهمیت فلز گرانبها زرد قابل اغراق نیست، زیرا هیچ فلز دیگری در جهان وجود ندارد که هم در تاریخ و هم ارزش امروزی آن برجسته باشد. خواه شمش طلا در تجارت بین‌المللی بین کشورها یا به‌عنوان یک واحد بازرگانی سنتی استفاده می‌شد، تأثیر آن همچنان معیاری بوده است که بر اساس آن ثروت سنجیده می‌شود. شمش طلا از موانع زبانی و فرهنگی فراتر می رود.

ارزش طلا در سراسر جهان ثابت است. امروزه سرمایه گذاران طلا را به عنوان پوششی در برابر تورم و نوسانات بازار خریداری می کنند. 

سکه های شمش طلا

سکه های شمش طلا در اندازه ها و طرح های مختلف وجود دارند که انتخاب متنوعی را ارائه می دهد. سرمایه‌گذاران از هر نوع می‌توانند در خرید سکه طلا از نمایندگی‌های معتبر ارزش پیدا کنند. سکه های طلا به دلیل طراحی، کمیاب بودن و اغلب تقاضای زیاد، اغلب به عنوان سرمایه گذاری کلکسیونی عمل می کنند. سکه های جدید هر سال با تغییرات متفاوت ضرب می شوند و ممکن است دیگر هرگز تولید نشوند.  سکه‌های طلا با سطوح خلوص مختلفی ضرب می‌شوند، از ظرافت 0.9167 عقاب طلای آمریکایی تا برخی از سکه‌های کانادایی حاوی 0.99999 نام‌گذاری طلای خوب. معمول است که سکه های شمش طلا دارای ارزش اسمی صادر شده توسط یک کشور مستقل مانند 1 اونس طلای بریتانیا با ارزش 100 پوند است که توسط پوند استرلینگ پشتیبانی می شود. سکه های طلا معمولاً در 1 اونس تروی صادر می شوند، اما بسیاری از آنها دارای اندازه های کسری 1/20 تروی اونس تا 1/2 تروی اونس هستند. قیمت سکه از سکه به سکه دیگر متفاوت خواهد بود و با قیمت لحظه ای زنده طلا در نوسان است.

هر دو شمش طلا فیزیکی و شمش نقره فیزیکی راهی برای تنوع دارایی های شما از سیستم مالی پولی کاغذی سنتی ارائه می دهند. فلزات گرانبها یک سرمایه گذاری جایگزین با ارزش واقعی و ذاتی هستند. دارایی سخت، محدود است و قابل چاپ یا تکثیر نیست. مقدار محدودی برای استخراج وجود دارد. آزمون زمان را پس داده است و صدها سال است که شمش طلا به روش های مختلف معامله می شود. محصولات طلایی که ما ارائه می کنیم تقریباً به طور کامل دارای درجه خلوص سرمایه گذاری هستند. طلا با درجه سرمایه گذاری به عنوان دارای خلوص 0.995 یا بیشتر تعریف می شود و بنابراین سکه های طلای ما عمدتاً به قیمت لحظه ای طلا که از بازارهای مالی مشتق می شود وابسته است. SD Bullion یک خط کامل از سکه ها و شمش های طلا را برای رفع نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد. محبوب‌ترین محصولات شمش طلا ما عبارتند از: عقاب‌های طلای آمریکایی، بوفالوهای طلا، افراهای طلای کانادایی، کروگراند طلایی، فیلارمونیک طلای اتریش، پانداهای طلای چینی و طلای آمریکا. SD Bullion همچنین شمش‌های طلا را در اندازه‌های مختلف از جمله شمش‌های طلای ۱ اونسی و شمش‌های طلای ۱ کیلویی حمل می‌کند.

مشاهده تمام شمش های طلا

شمش طلا

شمش تختی که با استفاده از 0.999+ (معمولاً) طلای خالص زده شده است به عنوان شمش طلا شناخته می شود. شمش های طلا از 1 اونس تروی تا حتی 32 اونس تروی در اندازه های مختلف موجود است. با این حال، وزن های 1 گرم، 1 اونس، 100 گرم و کیلویی رایج ترین وزن های موجود در بازار شمش هستند. محبوبیت آنها از این واقعیت ناشی می شود که ارزش آنها بسیار نزدیک به ارزش ذوب طلا است - و آنها را به یک انتخاب سرمایه گذاری قوی تبدیل می کند.

اگرچه شمش‌های طلا معمولاً توسط ضرابخانه‌های خصوصی ضرب می‌شدند، ضرابخانه‌های دولتی نیز شروع به اعتصاب شمش‌های طلا برای فروش به مردم کرده‌اند.

دور شمش طلا

گلوله های شمش طلا قطعات تخت و دیسکی شکل از طلای خالص 0.9167+ هستند. اگرچه وزن آنها ممکن است از کسری از اونس تروی تا 5 اونس تروی متغیر باشد، گلوله های طلای 1 اونسی بسیار محبوب تر از همتایان سنگین تر و سبک تر خود هستند.

گلوله‌های طلا معمولاً توسط ضرابخانه‌های خصوصی زده می‌شوند، و ارزش آن‌ها نزدیک به ارزش مذاب آن‌ها است، که آنها را به گزینه‌های محبوبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

سکه های شمش طلا

سکه های طلا نیز مسطح و به شکل دیسک 0.999+ قطعات طلای خالص هستند. با این حال، اکثر سکه های طلا، بر خلاف دور طلا، دارای ارزش اسمی رسمی (ارزش مناقصه قانونی) در کشور صادرکننده هستند. این ابزارهای سرمایه‌گذاری به دلیل تقاضای جمع‌آوری‌کننده و به رسمیت شناختن رسمی از سوی دولت‌های مستقل، یکی از بالاترین حق بیمه‌ها را نسبت به قیمت نقدی طلا دارند.

برخی از عواملی که باید در هنگام مقایسه این ابزار طلا در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 خلوص

اگرچه اکثر شمش‌ها، سکه‌ها و گردهای تولید شده در سرتاسر جهان، چه در اتریش، ایالات متحده آمریکا یا چین، حاوی 99.9 درصد طلای خالص هستند، اما چند ضرابخانه مانند ضرابخانه سلطنتی کانادا با استفاده از 99.99 درصد طلای خالص از سطح خلوص معمولی پیشی می‌گیرند. محصولات حتی اگر افزایش خلوص 0.09٪ زیاد به نظر نمی رسد، محصولات طلا را به یک دسته از محصولات نخبه تبدیل می کند.

حساسیت به تقلبی

سرمایه گذاری های فلزات گرانبها همیشه هدف متخلفانی بوده است که به دنبال کسب درآمد سریع هستند. برای مبارزه با این مشکل، بسیاری از ضرابخانه‌ها نشانگرهای منحصربه‌فرد و اقدامات ضد تقلبی را اجرا می‌کنند، مانند ویژگی Sunshine Minting's Mint Mark SI™ و ریزنگاری انجام شده توسط ضرابخانه سلطنتی کانادا. از آنجایی که جعل توسط قانون مجازات می شود و معمولاً با مجازات سنگین زندان و جریمه نقدی همراه است، سکه های ارز قانونی گزینه نسبتاً ایمن تری در نظر گرفته می شوند زیرا وضعیت ارز قانونی آنها به عنوان یک بازدارنده موفق در بیشتر موارد عمل می کند.

 قابلیت انباشتگی

ذخیره سازی محصولات شمش طلا می تواند فضای قابل توجهی را اشغال کند. از آنجایی که فضای ذخیره سازی امن یک منبع محدود است، محصولات باید با دقت انتخاب شوند. قابل رویت بودن محصولات خریداری شده بر مقدار/ارزشی که می توانید در یک منطقه معین از فضای ذخیره سازی محدودی که در اختیار دارید ذخیره کنید تأثیر می گذارد. هنگام خرید مقادیر نسبتاً زیادی شمش طلا، ارزش هر اینچ مربع یک معیار مهم است. شمش شمش مقادیر قابل توجهی طلا در هر اینچ مربع را در مقایسه با سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری اجازه می دهد. از سوی دیگر، سکه‌ها و گردهای طلا گزینه‌های دشواری هستند، زیرا هنگام ذخیره‌سازی تعداد زیاد به محفظه، لوله یا جعبه نیاز دارند.

 نام تجاری / سری

سری سکه های معروف و شناخته شده و سکه های ضرابخانه های محترم به دلیل تقاضای مداوم برای محصولات به راحتی قابل مایع شدن هستند. از این رو، در هر زمان از امتیاز خریدار و فروشنده فعال در بازار اطمینان خواهید داشت. این تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاران می‌توانند به راحتی دارایی‌های فلزات گرانبهای خود را بدون نیاز به فروش به ارزش ذوب، واگذار کنند.

 بازار جدید در مقابل بازار ثانویه

یکی دیگر از عواملی که در هنگام خرید ابزار طلا باید در نظر گرفت این است که آیا باید محصولات جدید تازه ضرب شده را خریداری کرد یا به دنبال کالاهای نسبتا ارزان‌تر طلای بازار ثانویه بود. مانند هر محصول یا کالای دیگری، اکثر افراد به طور خودکار براق و جدید را ترجیح می دهند. علاوه بر این، یک افسانه گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران وجود دارد که محصولات فلزات گرانبها در بازار ثانویه ارزش فروش مجدد کمتری به دلیل شرایط و عدم تکمیل آنها دارند. بسته به احساسات و شرایط بازار زمانی که سرمایه گذار به دنبال فروش است، همیشه اینطور نیست. با این حال، کلکسیونرهایی که سکه‌های طلا را به خاطر ارزش کلکسیونی‌شان ارزشمند می‌دانند، در بیشتر موارد، وضعیت ضرابخانه‌ای و طلای درجه‌بندی تقریباً عالی یا عالی را ترجیح می‌دهند.

قیمت شمش طلا

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  +     3   =   چهار  


خانه سکه ایران