ورود / ثبت نام

هدیه به پرسنل | هر کارمندی با گرفتن آن هیجان زده می‌شود

  • جمعه 18 آذر 1401 | 15:01
  • 5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
هدیه به پرسنل | هر کارمندی با گرفتن آن هیجان زده می‌شود

شادی خوبی که دریافت می کنیم لازم نیست فقط در ماه های پایانی سال اتفاق بیفتد. اینجاست که چرا دادن هدیه به پرسنل باید در هر زمانی اولویت یک کارآفرین باشد.از اطراف بپرسید، متوجه خواهید شد که بسیاری از متخصصان این روزها احساس نمی کنند که در خوش بینانه ترین یا سرگرم کننده ترین محیط کار می کنند. بحران بهداشتی مداوم باعث می شود کار از خانه به طور فزاینده ای عادی شود و روابط همکار را به تعاملات روی صفحه کاهش داده است.

واقعیت این است که روابط کاری در حال تکامل است و نسبت به چند سال پیش متفاوت به نظر می رسد. یک ایده برای افزودن کمی صمیمیت و مهربانی به ترکیب هدیه دادن است. فقط به این دلیل که فصل تعطیلات را پشت سر گذاشته‌ایم به این معنی نیست که نمی‌توانید کمی شادی را به کارمندان خود منتقل کنید. دادن هدایای متفکرانه به تیم خود فرصتی آسان و تاثیرگذار برای تشکر است.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا باید به کارمندان خود صرف نظر از اینکه در چه فصلی از سال است، هدیه بدهید.

1. هدیه دادن باعث بهبود روابط همکار می شود

به راحتی فراموش می کنیم که ما به طور سنتی افرادی را می بینیم که بیشتر روزهای هفته با آنها کار می کنیم. آنها بخش بزرگی از زندگی ما هستند، حتی اگر هشت (یا گاهی اوقات 10) ساعت در روز که با آنها می گذرانیم تا حد زیادی بیش از زوم باشد. اگر کارهای ساده ای وجود دارد که می توانید برای بهبود روابط کاری خود انجام دهید، انجام آنها کاملاً ارزش دارد.

چیزهای ساده و متفکرانه ای مانند شمش طلا یک راه مقرون به صرفه برای تقویت روابط کاری است.  زیرا هم یک هدیه ارزشمند است و هم برای سرمایه گذاری مثمر ثمر خواهد بود. خودتان را برای شناختن همکارانتان به چالش بکشید، و این ممکن است به بزرگترین هدیه تبدیل شود، به خصوص اگر یک رابطه مثبت تر منجر به لذت بیشتر از تجربه کاری شود.

خرید شمش طلا

2. بخشش تأثیر مثبتی بر دیگران دارد

وقت گذاشتن از روزتان، حتی اگر فقط چند دقیقه باشد، برای اینکه به همکارتان بفهمانید که به او فکر می کنید، یک راه ساده برای نشان دادن کسی است که به او اهمیت می دهید و از او قدردانی می کنید. حتی حرکات کوچک، مانند یک کارت هدیه به یک کافی شاپ مورد علاقه، یک بطری سس تند برای آن کارمند غذاخور یا یک راهنمای سفر برای مقصد رویایی یک نفر، به مردم اجازه می‌دهد بفهمند که آنها فراتر از شغلشان چه کسانی هستند.

تقویت روحیه افراد به این شکل می تواند تجربه آنها را در کار بهبود بخشد و حتی به زندگی آنها معنای بیشتری بدهد. همه دوست دارند که سرحال باشند، و نشان دادن اینکه به همکارتان گوش می دهید و به علایق او اهمیت می دهید، راهی آسان برای داشتن تأثیر مثبت در کل است.

3. هدایا مردم را شادتر می کند

تحقیقات دانشگاه الون در کارولینای شمالی نشان می دهد که انجام کارها برای دیگران سطح شادی را بهبود می بخشد. این باعث می شود هدیه دادن یک برد مضاعف باشد. شخص دیگری هدیه ای دریافت می کند و شما از اینکه به کسی نشان می دهید که به او اهمیت می دهید احساس خوبی خواهید داشت.

یکی از کارهای مورد علاقه من ارسال یک لینک ویدیویی برای همکاران است که فکر می کنم آنها را بخنداند. به عنوان مثال، بتی وایت، بازیگر کمدی فوق العاده، به تازگی در سن 99 سالگی از دنیا رفت. من ویدیویی از بداهه نوازی او در قسمت دختران طلایی ارسال کردم و باعث خنده چند نفر شد. این همان چیزی است که به شکل گیری یک فرهنگ شادتر در محل کار کمک می کند.

4. بهره وری افزایش خواهد یافت

هنگامی که تیم شما در محل کار بر پایه روابط بین فردی قوی و شبکه ای از حمایت استوار باشد، شما و همکارانتان ناگزیر موفق تر خواهید بود. کارایی و بهره وری اغلب به نحوه کار گروهی از کارمندان با یکدیگر بستگی دارد، و وقت گذاشتن از روز خود برای نشان دادن قدردانی از کسانی که با آنها کار می کنید، مطمئناً باعث بهبود همکاری گروهی می شود. وقتی کسی احساس می کند که مورد قدردانی قرار می گیرد، به احتمال زیاد در کار خود با انگیزه و موفق خواهد بود. همه اینها منجر به نتایج نهایی بهتری می شود، مهم نیست که روی چه چیزی کار می کنید یا موفقیت آن را چگونه می سنجید.

5. بخشیدن، عزم شما را در کار نشان می دهد

با نشان دادن قدردانی به همکاران یا کارمندان خود، این واقعیت را منعکس می کنید که به کاری که انجام می دهید اهمیت می دهید. هدیه دادن این پیام را ارسال می کند که کار در اولویت است و روابط کاری بخش مهمی از آن است. این در نهایت می تواند تأثیر مثبتی بر موفقیت شما در شرکت و دیدگاهی که کارمندان شما از شما دارند داشته باشد.

اگر به آن فکر کنید، ممکن است زمان بیشتری را با همکاران خود بگذرانید تا با بسیاری از خانواده و دوستانی که خود را به آنها نزدیکتر می دانید. لزومی ندارد که فصل تعطیلات باشد تا نشان دهید که بخشش به دیگران بسیار ارزشمند است. بحران بهداشتی مداوم ممکن است ظاهر «سر کار رفتن» را تغییر دهد، اما نیازی به تضعیف روابط شما با تیم خود ندارد. کار خوبی برای شخص دیگری (و خودتان) انجام دهید و اجازه دهید افرادی که با آنها کار می کنید بدانند که چقدر از آنها قدردانی می کنید - حتی اگر این کار با خرید یک شیشه شات با چهره مدیر عامل شرکت روی آن باشد.

قیمت شمش طلا

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  +     پنج   =   هشت  


خانه سکه ایران