ورود / ثبت نام

خرید اینترنتی هدیه تولد برای آقایان

  • یکشنبه 06 آذر 1401 | 12:16
  • 5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
خرید اینترنتی هدیه تولد برای آقایان

دریافت هدیه برای مردان سخت است زیرا نمی دانند چه می خواهند. مردان به طور قابل توجهی در توانایی خود برای بازیگوش بودن یا اجازه تجربه لذت به خود دچار اختلال می شوند. در سرتاسر کشور، مردم فهرست‌های خود را تهیه می‌کنند و دو بار آن‌ها را بررسی می‌کنند، و سعی می‌کنند مطمئن شوند که برای همه افرادی که در زندگی‌شان برایشان مهم است، هدایایی دارند. اکثر مردم چند نام دارند که مرتباً به انتهای لیست هایشان کشیده می شوند، نه به این دلیل که آن افراد برایشان مهم نیستند، بلکه به این دلیل که نمی توانند برای به دست آوردن آنها به چیزی فکر کنند. چه پدر باشند، چه شوهر، برادر یا دوست، افرادی که انتخاب هدایایی برایشان دشوارتر است، اغلب مردان هستند. شمش طلا، سایت خرید هدیه برای آقایان به شما در امر خرید هدیه برای آقایان کمک خواهد کرد.

چرا خرید کادو برای مردان سخت است؟

ساده‌ترین دلیل این است که به مردان اجازه اجتماعی بیشتری داده می‌شود تا آنچه را که برای خود می‌خواهند بخرند، بنابراین اگر چیزی وجود دارد که می‌خواهند احتمالاً قبلاً آن را برای خود خریده‌اند. اما در زیر سطح این واقعیت وجود دارد که مردان اجتماعی شده اند تا ارزش خود را در مراقبت از زنان و کودکان بیابند، چیزی برای خود نخواهند و مطمئناً به هیچ چیز دیگری نیاز ندارند. به همین دلیل است که اگر از مردان بپرسند چه چیزی را دوست دارند، اغلب اصرار می‌کنند که «هیچ چیزی برای خودم نمی‌خواهند». مردان اغلب از آنچه ممکن است بخواهند بی خبرند، و حتی اگر آگاه باشند، اغلب در دریافت از افرادی که به آنها اهمیت می دهند با مشکل مواجه می شوند.

برای مردان آسانتر است که هدایایی را بپذیرند که به آنها کمک می کند در نقش مراقبت از خانواده مؤثرتر باشند، که می توانند آن را به عنوان «واقعاً برای من نیستند» توجیه کنند. به عنوان مثال، ممکن است به مردان تجهیزات یا ابزارهایی برای مراقبت از خانه یا کراوات ها یا لیوان های قهوه برای کمک به آنها به عنوان یک تأمین کننده در خارج از خانه هدیه داده شود. از سوی دیگر، به ندرت به مردان هدایایی داده می‌شود که صرفاً برای لذت بردن یا کمک به آنها در بازی طراحی شده باشد، اما هیچ ارزش تولیدی نداشته باشد. ممکن است مادر برای تعطیلات یک روز در آبگرم باشد، اما بعید است که پدر چنین کند.

خرید شمش طلا

مردان، به طور کلی، به طور قابل توجهی در توانایی خود برای بازیگوش بودن یا اجازه دادن به خود برای تجربه لذت دچار اختلال می شوند. مردان می توانند با لذت راحت باشند به شرطی که به نحوی مولد باشد، مانند بازی گلف با مشتری، یا اگر برای افراد دیگر مانند تعطیلات برای بچه ها مفید باشد. با این حال، بازی یا لذت به خاطر خود اغلب یک چالش واقعی برای مردان است. من در زندگی خود مشاهده کرده ام که می توانم هر لذتی را به یک وظیفه تبدیل کنم. من به گلف علاقه مند شدم و سپس با وسواس بازی کردم تا آنقدر خوب شوم که هنگام بازی با مردان دیگر خجالت نکشم.

همانطور که در انتهای لیست هدایای خود به نام مردی می رسید، سعی کنید در مقابل وسوسه دریافت هدیه ای که برای او راحت است مقاومت کنید. امسال، فرصتی را در نظر بگیرید که به او فرصتی بدهید تا ظرفیت خود را برای لذت و بازی افزایش دهد و ظرفیت او را برای مراقبت از هدیه شما افزایش دهید. به او یک ماساژ، یا یک دوره مدیتیشن آنلاین یا یک کلاس یوگا، یا چیز احمقانه ای که صرفاً سرگرم کننده است، مانند بلیط با دوستانش برای یک کلوپ کمدی یا اتاق فرار، در نظر بگیرید. او در ابتدا ناراحت خواهد شد، و شاید شما نیز این کار را انجام دهید، اما شاید هر دوی شما بتوانید در آن تلاش کنید.

قیمت شمش طلا

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  هشت     -   =   5  


خانه سکه ایران