ورود / ثبت نام

خرید هدیه برای عروس و داماد | بهترین هدیه در بهترین روز عمر

 • یکشنبه 29 آبان 1401 | 09:52
 • 4.5 از 5 بوسیله 1 رای
  |
خرید هدیه برای عروس و داماد | بهترین هدیه در بهترین روز عمر

رد و بدل کردن هدایا بین عروس و داماد یک سنت قدیمی است، اما همه این کار را انجام نمی دهند. بسیاری از زوج‌ها قبول دارند که هزینه عروسی بیش از نیاز به هدیه دادن عروس و داماد به یکدیگر است و حتی برخی احساس می‌کنند که مراسم عقد به اندازه کافی نماد عشق و تعهد است، بدون اینکه مجبور باشند آن را با هدیه نشان دهند.  یکی از دوستانی که اخیراً ازدواج کرده بود، با بحث بر سر هدایای عروس و داماد، به من گفت که باز کردن گوشواره هایی که شوهرش در صبح عروسی برایش خریده بود، یکی از لحظات خاص روز بود. او احساس کرده بود که مراسم عروسی بیشتر درباره مهمانان آنها بوده است تا او و نامزدش. باز کردن هدیه‌اش و خواندن یادداشتی که همراه آن بود، به او کمک کرد تا روی موضوع عروسی تمرکز کند. عشق آنها به یکدیگر! اگر شما نیز از آن دسته از مهمان هایی هستید که نمیدانید برای عروس و داماد چه هدایایی خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما خرید شمش طلا برای آن‌هاست. زیرا در عین زیبایی و ارزشمندی، متناسب با هر بودجه‌ای در وزن های مختلف به فروش میرسد. همچنین جنبه سرمایه گذاری برای عروس و داماد نوپا خواهد بود. برای خرید شمش طلا و استعلام قیمت شمش طلا با خانه سکه ایران همراه باشیدو

چه نوع هدایایی به عروس و داماد بدهیم؟

اگرچه هدیه شما باید ارزش احساسی بیشتری نسبت به ارزش پولی داشته باشد، احتمالاً می خواهید چیزی را انتخاب کنید که برای همیشه ماندگار باشد، بنابراین باید با کیفیت باشد. هدیه شما همچنین باید جاودانه باشد تا چند سال بعد از مد نیفتد. بسیاری از زوج ها برای یکدیگر جواهرات بخرند. شاید یک گردنبند یا دستبند برای عروس، دکمه سرآستین برای داماد، یا ساعت برای هر کدام. هدایای جواهرات می تواند چیزی باشد که باید در روز عروسی پوشیده شود، اما باید قبل از آن در مورد این موضوع صحبت کنید تا شما و نامزدتان جواهرات دیگری را برای همراهی با لباس عروسی خود خریداری نکنید. اگر به دنبال یک هدیه عاشقانه هستید، اما بودجه کمی دارید، چیزی مانند عکس شما دو نفر یا یک شعر عاشقانه چاپ شده در یک قاب زیبا می تواند یک هدیه عالی باشد. حتی می توانید فقط نامه هایی برای یکدیگر بنویسید تا در صبح عروسی باز شوند و به عنوان یادآوری عشقی که نسبت به یکدیگر احساس می کنید نگه دارید. شما همیشه می توانید چیزی کاربردی مانند عینک آفتابی طراحان یا یک راهنمای سفر برای ماه عسل خود انتخاب کنید. حتی اگر برای اولین بار خانه را با هم تنظیم می کنید، می توانید چیزی را برای خانه انتخاب کنید. با این حال، اکثر زوج ها به دنبال چیزهای عاشقانه تر هستند و تمایل دارند این هدایا را برای لیست هدیه خود بگذارند.

ایده های هدیه عروس و داماد

 1. جواهرات - ساعت، دکمه سرآستین، گوشواره، گردنبند، دستبند
 2. عکس، نقاشی یا اثر هنری
 3. یک چیزی واسه ماه عسل
 4. یک نامه عاشقانه، شعر یا آهنگ
 5. دفترچه تفصیلی تمام لحظات خاص شما با هم
 6. عکاسی 
 7. چیزی برای خانه شما
 8. اجرای غافلگیر کننده در عروسی
 9. یک دوربین
 10. کتابی که دارای ارزش احساسی است
 11. یک نوار میکس از تمام آهنگ های خاص شما
 12. یادداشت ویژه در پایین کفش عروسی او نوشته شده است
 13. یک جعبه هدیه از چیزهای مورد علاقه او مانند آب نبات چوبی، شکلات، شمع یا حتی یک بسته بقا برای گذراندن آنها در روز آینده
 14. آتش بازی غافلگیر کننده در مراسم عروسی
 15. شمش طلا

چه زمانی باید هدایایی را رد و بدل کنیم؟

زمانی که هدایایی را انتخاب می کنید، اغلب به نوع هدیه ای که می دهید بستگی دارد. اگر برای همدیگر چیزی برای پوشیدن در عروسی می‌خرید، مانند جواهرات و دکمه سرآستین، باید قبل از روز بزرگ آنها را تعویض کنید. یک جایگزین دوست داشتنی این است که هدایایی را به بهترین مرد و ساقدوش عروس بدهید تا صبح روز عروسی در حالی که در حال آماده شدن هستید به شما داده شود. می توانید یک یادداشت همراه هدیه قرار دهید تا به نامزدتان بفهمانید که در حالی که برای روز بزرگ آماده می شوید به او فکر می کنید. برخی از زوج ها برای تبادل هدایای خود تا پایان عروسی صبر می کنند. شب عروسی زمان بسیار رمانتیک و صمیمی برای تبادل هدایای شب اول شماست. یا شب اول ماه عسل شما می تواند لحظه ایده آلی باشد. لزوماً مجبور نیستید زمانی را برای تبادل هدایا با نامزدتان به توافق برسانید، اما اگر می‌خواهید تا ماه عسل صبر کنید، ممکن است به او اطلاع دهید تا فکر نکند که هدیه‌اش را کاملاً فراموش کرده‌اید!

مانند بسیاری از جنبه های روز عروسی شما، تبادل هدایا کاملا اختیاری است و شما باید هر کاری که برای خود و نامزدتان مناسب است انجام دهید. اگر به یکدیگر هدایایی بدهید، یادگاری ارزشمندی خواهید داشت که روز عروسی خود را به شما یادآوری می کند، اما اگر این کار را نکنید، یادآوری های زیادی مانند حلقه هایتان، عکس هایتان و مهمتر از همه به یکدیگر خواهد بود.

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  دو     +   =   4  


خانه سکه ایران