ورود / ثبت نام

سایت خرید هدیه برای آقایان | به مناسبت روز جهانی آقایان

  • شنبه 28 آبان 1401 | 11:02
  • 5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
سایت خرید هدیه برای آقایان | به مناسبت روز جهانی آقایان

روز جهانی مرد که در 19 نوامبر برگزار می شود بر سلامت مردان، بهبود روابط جنسیتی، برجسته کردن الگوهای مردانه و ترویج بیان مثبت مردانگی تمرکز دارد. حال اگر دنبال فرصتی بودید که یک هدیه خوب به مردهای زندگی خود بدهید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

روز بین‌المللی مرد 2022 چه زمانی است؟

روز جهانی مرد در 19 نوامبر برگزار می شود، اگرچه زمانی که این تعطیلات برای اولین بار ایجاد شد، در فوریه جشن گرفته می شد.

تاریخچه روز بین المللی مرد

در سال 1968، یک روزنامه‌نگار آمریکایی به نام جان پی. هریس سرمقاله‌ای نوشت که بر عدم تعادل در نظام شوروی تأکید می‌کرد، که روز جهانی زن را برای کارگران زن تبلیغ می‌کرد، اما نتوانست همتای مردی ارائه کند. هریس اظهار داشت که اگرچه او موافق است که روزی برای بزرگداشت زنان وجود داشته باشد، اما این روز به عنوان نقصی در سیستم کمونیستی عمل کرد. در اوایل دهه 1990، توماس اوستر، مدیر مرکز مطالعات مردان میسوری، از سازمان‌هایی در ایالات متحده، استرالیا و مالت دعوت کرد تا رویدادهای کوچک روز جهانی مرد را در ماه فوریه برگزار کنند. اوستر به مدت دو سال با موفقیت میزبانی این رویدادها را بر عهده داشت، اما تلاش او در سال 1995 با حضور ضعیفی همراه بود. او که دلسرد شده بود، برنامه های خود را برای ادامه فعالیت متوقف کرد. استرالیا نیز از این روند پیروی کرد و مالت را به تنها کشوری تبدیل کرد که به جشن ادامه می دهد.

در سال 1999 ترینیداد و توباگو، این روز توسط Jerome Teelucksingh از دانشگاه هند غربی احیا شد. او متوجه شد که اگرچه روزی برای پدران وجود دارد، اما هیچ روزی برای تجلیل از مردانی که بچه ندارند یا پسران و نوجوانان جوان هستند وجود ندارد. Teelucksingh اهمیت الگوهای مردانه مثبت را درک کرد، زیرا پدرش الگوی بسیار خوبی برای او بود و تصمیم گرفت روز جهانی مرد را در 19 نوامبر جشن بگیرد - روز تولد پدرش و همچنین روزی که یک تیم فوتبال محلی او را متحد کرده بود. کشوری که برای صعود به جام جهانی تلاش می کند. از زمان احیای Teelucksingh، روز جهانی مرد برای ترویج جنبه‌های مثبت هویت مردانه بر اساس این پیش‌فرض بوده است که مردان بیشتر به الگوهای مثبت پاسخ می‌دهند تا کلیشه‌های جنسیتی منفی. این روز به منظور رقابت با روز جهانی زن نیست، بلکه برای برجسته کردن اهمیت سلامت جسمی و روانی مردان و مردانگی مثبت است.

خرید هدیه برای اقایان

روز بین المللی مرد بر اساس اعداد

از آنجایی که یکی از اهداف کلیدی روز جهانی مرد، سلامت و تندرستی مردان است، در اینجا آماری همسو با این هدف آورده شده است.

87٪ - درصد افراد خشن که می خوابند مرد هستند.

73% - درصد افرادی که گم می شوند مرد هستند.

76 درصد - درصد خودکشی هایی که توسط مردان انجام می شود.

8.7٪ - درصد مردانی که به الکل وابسته هستند.

26٪ - درصد مردانی که از کلسترول بالا رنج می برند.

76 - امید به زندگی مردی که در ایالات متحده متولد شده است.

22% - درصد مردانی که در سال گذشته مشکلات روانی را تجربه کرده اند.

فعالیت های روز بین المللی مرد

در زیر به این فعالیت ها اشاره می کنیم:

به یک موسسه خیریه مردانه کمک کنید

موسسات خیریه زیادی وجود دارند که به مردان کمک می کنند تا زندگی بهتری داشته باشند. بحران سلامت مردان همجنس‌گرا به کاهش شیوع HIV/AIDS کمک می‌کند و به افرادی که به HIV مبتلا هستند کمک می‌کند تا سلامت و استقلال خود را بهبود بخشند. (با وجود نام، به مردان مستقیم نیز کمک می کند). بنیاد سرطان بیضه شان کیمرلینگ به افزایش آگاهی در مورد سرطان بیضه کمک می کند و اهمیت خودآزمایی را برجسته می کند. و ابتکار ManKind به کمک به مردان برای فرار و بهبودی از خشونت و آزار خانگی اختصاص دارد.

درباره مردان با نفوذ کمتر شناخته شده بیشتر بدانید

در نظر بگیرید که کتابی بردارید یا فیلمی را در مورد مردی استثنایی تماشا کنید که زندگی و کارش هنوز بر جهان امروز تأثیر می گذارد. The Black American Experience داستان دکتر دانیل هیل ویلیامز، دومین مرد تاریخ (و اولین مرد سیاهپوست) را روایت می کند که یک عمل جراحی قلب باز موفقیت آمیز انجام داد. The Imitation Game پرتره ای متحرک و دراماتیک از آلن تورینگ است، مردی که محاسبات مدرن را اختراع کرد و به پایان جنگ جهانی دوم کمک کرد. دوست دارید درباره کدام مردان تاثیرگذار بیشتر بدانید؟

با مردان زندگی خود تماس بگیرید

ایجاد روابط مثبت با مردان یک هدف عالی است، اما شروعی فروتنانه دارد. با اعضای مرد خانواده و دوستان خود تماس بگیرید و ببینید که چگونه هستند. اگر در خانه خوشحال باشیم، این نیمی از کار است.

برای مردان هدیه بگیرید

برای خرید هدیه برای مردان شاید همیشه با مشکل مواجه بودید و از کادوهای تکراری مثل عطر و لباس خسته شده اید. پیشنهاد ما به شما خرید شمش طلاست. چون در عین زیبایی و با ارزش بودن، جنبه سرمایه گذاری نیز برای مردان زندگی شما خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر صفحه خرید شمش طلا را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید در وب سایت خانه سکه ایران از قیمت لحظه‌ای شمش طلا نیز آگاه باشید.

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  +     1   =   7  


خانه سکه ایران