ورود / ثبت نام

بهترین هدیه برای کسانی که شغل جدید پیدا کرده اند!

  • دوشنبه 25 مهر 1401 | 19:46
  • 5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
بهترین هدیه برای کسانی که شغل جدید پیدا کرده اند!

با این هدایای متفکرانه شغلی جدید، از یک همکار یا دوستی که شغل رویایی خود را پیدا کرده است، حمایت کنید و او را به اوج خوشحالی برسانید. بهترین هدیه‌ای که می‌توانید برای تبریک شغل جدید اهدا کنید چه چیزی می‌تواند باشد؟چه دوست صمیمی شما به تازگی نقش رویایی خود را به دست آورده باشد یا به شریک زندگی شما یک ترفیع شیک ارائه شده باشد، باید با یک هدیه شغلی جدید به آنها تبریک بگویید.بهترین هدیه برای کسانی که شغل جدید پیدا کرده اند را در ادامه ببینید.

شمش طلا برای تبریک شغل جدید

ما با هدایای شغلی جدید شما که متناسب با هر بودجه و گیرنده ای باشد، به طور گسترده برای موفقیت جستجو کرده ایم.هدیه‌ای که بتواند در عین مقرون به صرفه بودن از ارزش بالایی برخوردار باشد و جنبه سرمایه‌گذاری را نیز با خود به همراه داشته باشد، شمش طلاست. شمش طلا این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است و به این علت که در هر وزنی به فروش می‌رسد زیاد شما را درگیر مادیات و درخرج انداختن نخواهد کرد.

هدیه برای شغل جدید

به دست آوردن شغل، یک کار طافت فرسا

به دست آوردن یک شغل جدید می تواند یک فرآیند طاقت فرسا باشد، گاهی اوقات ماه ها طول می کشد و اغلب شامل چندین دور مصاحبه می شود. ممکن است چند مصاحبه را انجام دهید که فکر می‌کردید عالی بوده است، سپس با وجود پیگیری‌های مؤدبانه، هرگز چیزی نشنیدید – در واقع، شبح‌سازی کارفرما بسیار رایج شده است. یا شاید حتی برای انجام یک مصاحبه اولیه با مشکل مواجه شده اید، حتی اگر رزومه و نامه خود را متناسب با هر درخواست تغییر داده اید.

امسال، با افزایش بیکاری به دلیل همه‌گیری کووید-19، جستجوی شغل سخت‌تر از قبل دشوارتر خواهد شد و کسانی که در جستجوی کار هستند ممکن است برای مدت طولانی‌تر از حد معمول در جستجو باشند.

برای کسانی که در حال حاضر با اضطراب و بار ناشی از جستجوی شغل جدید در این اقتصاد دست و پنجه نرم می‌کنند، ما ترکیبی از محصولاتی را گردآوری کرده‌ایم که ممکن است به جستجوی راحت‌تر کمک کند - یا حداقل به آنها کمک کند کمی احساس بهتری داشته باشند. در مورد آن

در خانه سکه ایران، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا در این دنیای بی‌نظیر مسائل پیمایش کنید. همه انتخاب های ما به نحوی فکر شده و فرهنگ و هنر را در هدیه شما می‌آمیزد.

بهتر است کمی در مورد هدیه‌ی با ارزش یا همان شمش طلا بدانید تا شما هم به این نتیجه برسید که چرا شمش طلا یکی از بهترین کادوها برای تبریک شغل جدید خواهد بود:

شمش طلا چیست؟

شمش طلا در درجه اول یک دارایی پولی است. این چیزی است که آن را از جواهرات طلا متمایز می کند. علاوه بر این، سکه‌های شمش می‌توانند اشیای بسیار جذابی باشند، و حتی یک شمش طلا جذابیت خاصی دارد، به‌ویژه اگر نشانه‌های عجیب و غریبی از یک دولت منقرض شده - برای مثال، دولت تزار روسیه - داشته باشد. اما چیزی که آن را به "شمش طلا" تبدیل می کند این واقعیت است که ارزش آن صرفاً از آنچه هست ناشی می شود، یعنی شناخته شده ترین، پرتقاضاترین و پذیرفته شده ترین فلز گرانبها - طلا.

خرید شمش طلا

طلا به عنوان یک ارز

شمش، به هر شکلی که باشد، اساساً نوعی ارز است. ممکن است شمش طلا توسط بانک مرکزی یا خزانه داری ملی صادر نشده باشد، اما با این وجود، نوعی پول است. از صندوق بین المللی پول بپرسید که تلاش می کند اقتصاد جهان را در مسیر درست نگه دارد. آنها خودشان ذخایری دارند که حاوی میلیاردها دلار شمش طلا است. در واقع، فقط در مورد هر بانک مرکزی یا وزارت دارایی، مانند خزانه داری ایالات متحده (که بخش بزرگی از ذخایر طلای آن، معروف است، در کنار پادگان عظیم ارتش فورت ناکس در کنتاکی نگهداری می شود) یا بانک انگلستان (که میلیاردها دلار دارد) بپرسید. به ارزش شمش طلا از طرف خزانه داری اعلیحضرت).

یک دارایی بین المللی

برای دولت‌های سرتاسر جهان، طلا «آخرین راه‌حل» است، که در مواقع اضطراری بهترین راه حل است. برای مثال، در بحران مالی آسیا در سال 1997، زنان میهن پرست در کره جنوبی حلقه های ازدواج خود را تحویل دادند تا به تقویت قدرت پولی مقامات کمک کنند. اینجا در بریتانیا در سال 1914، در آغاز جنگ جهانی اول، زمانی که ذخایر طلای کشور به همه حمایت هایی که می توانستند نیاز داشتند، Sovereigns طلا از گردش خارج شدند تا به تامین مالی درگیری قریب الوقوع کمک کنند.

استاندارد طلا

تا سال 1914 و شروع جنگ جهانی اول، ارتباط بین پول کاغذی و طلا آشکار بود، از این رو «وعده پرداخت» روی اسکناس‌های بریتانیا بود. سپس بین سالهای 1945 و 1971، ارزهای غربی به دلار آمریکا گره خوردند که به نوبه خود به طلا گره خوردند - به نرخ 35 دلار در هر اونس تروی.

آخرین چیزی که قبلاً "استاندارد طلا" نامیده می شد سرانجام در سال 2000 به پایان رسید، زمانی که سوئیس پیوند بین انتشار ارز خود و طلا را قطع کرد. با این حال، این عبارت همچنان ادامه دارد و برای توصیف همه چیز از امتحانات دشوار مدرسه تا بهترین‌ها در اتومبیلرانی لوکس استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، برای توصیف چیزی با بالاترین کیفیت استفاده می شود.

نقش پولی طلا

در حالی که استاندارد رسمی طلا مدت‌هاست که از بین رفته است، نقش پولی طلا همچنان باقی است، و نه تنها به معنای اشغال خزانه‌های بانک‌های مرکزی و وزارت‌های دارایی. هر دو سکه شمش The Sovereign و Britannia در بریتانیا ارز قانونی دارند و اگرچه ارزش آنها بسیار بیشتر از ارزش اسمی آنهاست، اما پیوندی با دنیای پوند و پن دارند.

این واقعیت که این یک فلز نقش مهمی در سیستم مالی جهان ایفا می کند ممکن است در عصر نقل و انتقالات رایانه ای فوری و "ارزهای سایبری" مانند بیت کوین عجیب به نظر برسد. با این حال، در طول تاریخ، طلا بارها و بارها ارزش و انعطاف خود را به عنوان یک دارایی پولی نشان داده است.

قیمت شمش طلا

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  -     هشت   =   6  


خانه سکه ایران