ورود / ثبت نام

هدیه روز پدر چی بخرم | هدیه برای پدر سالمند

  • سه شنبه 12 مهر 1401 | 10:52
  • 3.38 از 5 بوسیله 4 رای
    |
هدیه روز پدر چی بخرم | هدیه برای پدر سالمند

پدر کسی است که در کنارت می ایستد تا هرگز زمین نخوری، مردی که نیازهای تو را بر او مقدم می دارد. او مردی است که هم از نظر عاطفی و هم از نظر جسمی بهترین ها را برای شما می خواهد. و همچنین او مردی است که همیشه در کنار ماست، وقتی که به شانه ای برای گریه کردن نیاز داریم. ما فکر می کنیم که او همیشه در کنار ما خواهد بود و او هم هست. اما فراموش می کنیم که زمان منتظر هیچکس نیست، او نیز پیر خواهد شد. ما همچنین فراموش می کنیم که وقتی پیر می شویم، آنقدر درگیر زندگی می شویم که فراموش می کنیم با پدرمان وقت بگذرانیم. روز پدر نزدیک است، و این فرصت عالی است تا به پدر خود نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید و چقدر او را دوست دارید. در اینجا 10 راه برای نشان دادن قدردانی از پدرتان در روز پدر آورده شده است.

1. کارت هدیه دست ساز

کارت های خریداری شده از فروشگاه را فراموش کنید. خلاقیت و مهارت های هنری خود را در این روز پدر نشان دهید. اقلام دست ساز همیشه بسیار مورد قدردانی و ویژه قرار می گیرند زیرا بسیار جذاب است. صرف نظر از این، او آن را دوست خواهد داشت.

2. از او در مورد دوران کودکی اش بپرسید

هیچ چیز دیگری جز ابراز علاقه به زندگی آنها نیست که فریاد بزند "من به تو اهمیت می دهم". در این روز پدر، از پدرتان بخواهید که با یک فنجان چای از دوران کودکی خود برای شما بگوید. شاید حتی از او بخواهید تا در مورد زندگی مدرسه ای "رنگارنگ" خود با شما در میان بگذارد.

3. از راهنمایی او تشکر کنید

پدرت از زمانی که به دنیا آمدی همیشه کنارت بوده است. او از شما مراقبت کرد و به شما آموخت. او از ابتدا آنجا بود. از او برای راهنمایی هایش در این روز پدر تشکر کنید. همیشه خوب است بدانید که از تمام کارهایی که او از زمان زایمان برای شما انجام داده قدردانی می کنید.

4. با او بازی کنید

کنترل تلویزیون و کامپیوتر را رها کنید. در روز پدری که در راه است، به روش قدیمی مد خوب برای تفریح بروید و با پدرتان بازی کنید. 

5. با او صحبت کن

 به دلیل مشغله کاری او و تکالیف پایان ناپذیر شما، احتمالاً هر دوی شما وقت کافی برای گفتگوی خوب با یکدیگر ندارید. بیرون بروید، در شهر قدم بزنید و صمیمانه با او صحبت کنید.

6. از او بخواهید که به شما آموزش دهد

پدرت یک عمر تجربه دارد. پدرت هم مثل تو باید مدرسه را بگذراند. از او بخواهید در این روز پدر به شما شیمی آموزش دهد. این به او نشان می دهد که چقدر به او احترام می گذارید.

قدردانی از پدر

همه ما از پدرانمان سپاسگزاریم که همیشه در روزهای سخت ما حضور دارند و باید همیشه قدردانی خود را از او نشان دهیم. کلمات همیشه می توانند به ما کمک کنند تا احساسات صادقانه خود را بیان کنیم. اگر می‌خواهید به پدرتان پیامک یا پیام ارسال کنید و به او بگویید که چقدر دوستش دارید.

پدر عزیز…

∇ شما همیشه فردی بوده اید که در طول سال ها مرا در سطح بالا نگه داشته اید. تو راه مرد بزرگی را به من نشان دادی.

∇ شما فوق العاده ترین مربی و بهترین دوستی هستید که یک پسر می تواند داشته باشد. من بیشتر از آنچه که کلمات می توانند بیان کنند از شما قدردانی می کنم. ممنون بابا!

∇ ما جدا نشدنی بودیم. این به این دلیل است که ما بی قید و شرط یکدیگر را دوست داشتیم. من این را نمی دانستم تا زمانی که بدانم. من فقط می خواهم بگویم که من واقعاً این را تشخیص می دهم و از طیف کامل عشق شما قدردانی می کنم. تو پدر شگفت انگیزی بودی!

∇ از شما قدردانی می کنم که به من اجازه دادید من باشم. هرگز نخواهی فهمید که چقدر لذت بردم و ای کاش می توانستم آن دوران کودکی را با تو برگردانم. من آن خاطرات را تا امروز گرامی می دارم. دوستت دارم پدر!

∇ پدرم فقط کلمات می توانند بیان کنند که چقدر دوستت دارم. از یک مرد سخت است که به طور کامل به مرد دیگر بگوید که چقدر به قلب شما احترام می گذارم و چقدر به من دادید. دوستت دارم، همیشه...

برای روز پدر چه هدیه ای تهیه کنیم؟

خرید هدیه برای کسی که همیشه  تامین کننده نیازهای ما بوده کار سختی به حساب می‌آید. اما اگر می خواهید از هدیه های تکراری حذر کنید و یک هدیه با ارزش برای پدر خود تهیه کنید؛ به سراغ شمش طلا بروید. این محصول را می‌توانید با هر وزن و قیمتی خریداری کرده و به پدر خود هدیه دهید. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را بخوانید: هدیه روز پدر برای پدر و پدرشوهر

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  پنج     -     1   =


خانه سکه ایران