ورود / ثبت نام

کادو روز مادر ارزان | هدیه روز زن

  • سه شنبه 29 شهریور 1401 | 16:36
  • 4.5 از 5 بوسیله 2 رای
    |
کادو روز مادر ارزان | هدیه روز زن

حضرت فاطمه (س) معروف به فاطمه الزهرا (متوفی 11/632) دختر حضرت محمد (ص) و خدیجه (س) و همسر امام علی (علیه السلام) بود. او یکی از چهارده معصوم از نظر شیعه اثنی عشری است. مردم ایران همه ساله در بیستمین روز از ماه قمری اسلامی جمادی الثانی که مصادف با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) است، روز ملی زن و روز مادر را گرامی می دارند. حضرت فاطمه همسر امام علی (علیه السلام) اولین امام شیعیان بود و از او به عنوان الگوی همه زنان مسلمان یاد می شود.

بسیاری از ایرانیان به مناسبت این عید از مادران، مادربزرگ ها، همسران و خواهران خود تشکر و قدردانی می کنند و وقت بیشتری را با آنها می گذرانند. آنها با دادن هدایایی به آنها ادای احترام می کنند. اما آیا می‌دانید بهترین هدیه برای روز مادر چیست؟

معنای نام  فاطمه

در زبان عربی کلمه «فاطمه» به معنای جدا شده است. او را فاطمه نامیده اند زیرا پیروانش به خاطر شخصیت او از جهنم جدا شده اند. زهرا به معنای درخشان است. امام ششم شیعیان امام صادق (علیه السلام) می فرماید: «هنگامی که مادرمان فاطمه زهرا(س) دعا می کرد، همان گونه که ستارگان برای مردم روی زمین می درخشند، برای آسمان ها می درخشید.

نظر مکتب شیعه این است که فاطمه (س) از عصمت برخوردار است. بر اساس این آیه از قرآن کریم، خداوند اراده فرموده است که اهل بیت (علیهم السلام) از هر گونه پلیدی و ناپاکی پاک شوند و طبق روایات بسیاری از هر دو مکتب، فاطمه (س) یکی از اهل بیت (علیهم السلام) است.

مادر بودن و حس مادرانگی

«عشق مادری فرهنگ ها و افراد را شکل می دهد. در حالی که اکثر مادران می دانند که عشق و در دسترس بودن عاطفی آنها برای رفاه فرزندانشان حیاتی است، بسیاری از ما تاثیر عمیق و طولانی مدتی را که در رشد مغز کودکان خردسالمان داریم، آموزش اولین درس های عشق و شکل دادن به آنها را درک نمی کنیم.

هدیه برای مادرشوهر

روابط ما با مادرانمان

من و شما باید مایل باشیم به تجربیات خود نگاه کنیم تا مکان هایی را که ممکن است هنوز تحت تأثیر رابطه خود با مادر خود قرار بگیریم شناسایی کنیم. مشاوره حرفه ای نیز ممکن است بخش ارزشمندی از این فرآیند باشد.

  1. این مهم است که آیا مادر شما هنوز زنده است یا خیر. روابط ما با مادرمان عمیقاً ما را تحت تأثیر قرار می دهد. یکی از قدرتمندترین هدایایی که می توانیم به مادرانمان بدهیم، سلامت عاطفی خودمان است. اولین قدمی که می توانید در این سفر بردارید خواندن کتاب مادری که می خواهم باشم نوشته تی سوزان الر است. این کتاب برای کمک به شما طراحی شده است که از گذشته خود فراتر رفته و آینده ای عالی را برای فرزندان خود رقم بزنید.
  2. یک کودک هرگز نباید احساس کند که باید محبت مادر را به دست آورد. این یک خلاء در قلب آنها در تمام زندگی باقی می گذارد. محبت مادر باید بدون قید و شرط داده شود تا اعتماد و پایه محکم صمیمیت عاطفی در زندگی کودک ایجاد شود. اگر عشق دریغ شود، کودک از هزاران راه دیگر به دنبال آن خواهد رفت. گاهی اوقات آنها در طول زندگی خود جستجو می کنند مگر اینکه به نوعی با گذشته خود به آرامش برسند. بنیان عاطفی که ما در خانه به فرزندانمان می دهیم برای زندگی آنها اساسی است. ما نمی توانیم ارزش خانه و قدرت محبت مادر را دست کم بگیریم.

عشق مادری همه چیز در مورد تأثیر است

حرفه مادری همه چیز در مورد تأثیرگذاری است. من و شما فرصتی باورنکردنی داریم تا با کاری که به عنوان یک مادر هر روز انجام می دهیم، بر نسل بعدی تأثیر بگذاریم. به همین دلیل است که در طول سال‌هایی که خانواده خود را بزرگ می‌کنیم، غرض‌ورزی بسیار مهم است.

 

  1. مراقبت از خود
  2. سرمایه گذاری روی ازدواج
  3. فرزندپروری.
  4. خانه داری.

غرض ورزی تأثیر را افزایش می دهد و تأثیر چیزی است که خداوند از ما می خواهد که در مورد آن عمدی داشته باشیم. ما نمی توانیم قدرت عشق مادر، ارزش خانه و اهمیت حضور عمدی خود را در آنجا دست کم بگیریم.

 

بهترین هدیه روز مادر

 

حال بهترین هدیه برای قدردانی از مادران در روز مادر چیست؟

یکی از بهترین هدایایی که می‌توانید برای روز مادر به مادرانتان هدیه دهید، شمش طلا است، گذشته از طلا بودن، جنبه سرمایه گذاری دارد و بسیار با ارزش است.

 

خرید شمش طلا

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  چهار     -     2   =


خانه سکه ایران