ورود / ثبت نام

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟

  • دوشنبه 14 شهریور 1401 | 11:53
  • 2.74 از 5 بوسیله 151 رای
    |
چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟

بیایید ابتدا این موضوع را کنار بگذاریم: شما نمی‌توانید یک دختر را خوشحال کنید، اما می‌توانید شاد بودن را برای او آسان‌تر کنید. این مقاله راه‌های زیادی را فهرست می‌کند که به دختر رویاهای شما کمک می‌کند شاد باشد و شاد بماند. در ادامه بخوانید تا بیاموزید که چگونه با او مانند فردی منحصر به فرد و فوق العاده رفتار کنید تا شادی او از بین برود!

از او بپرسید که چه چیزی نیاز دارد

از او دعوت کنید تا مستقیماً به شما بگوید چه چیزی او را خوشحال می کند! شما همیشه نمی دانید که برای خوشحال کردن او چه کاری انجام دهید. به جای تلاش برای کشف مشکل، فقط از او بپرسید که به چه چیزی نیاز دارد و چه می خواهد. اگر چیزی اشتباه است یا می تواند بهتر باشد، او به شما می گوید. با دقت گوش کنید و تمام تلاش خود را برای برآوردن آن خواسته یا نیاز به کار بگیرید.

ممکن است چیزی شبیه به این بگویید: "من می خواهم کار خاصی برای شما انجام دهم. چه چیزی شما را در حال حاضر خوشحال می کند؟" یا: "می توانم به شما بگویم که امروز دوران سختی را سپری می کنید. چه کمکی می توانم انجام دهم؟

شنونده خوبی باشید

به آنچه او می گوید توجه کنید و متفکرانه پاسخ دهید. دختری که به شما علاقه می‌ورزد می‌خواهد احساس کند به او گوش می‌دهید. این تاییدیه که شما واقعاً به او اهمیت می‌دهید او را بسیار خوشنود میکند. وقتی حرفی برای گفتن داشت، گوشی خود را بگذارید و به او توجه کنید. به او بگویید که او اولویت شماست. حرفش را قطع نکنید، قطع کردن صحبت به او می گوید که آنچه شما باید بگویید مهمتر از آنچه او باید بگوید است. اجازه دهید قبل از صحبت کردن صحبتش را تمام کند. با خلاصه کردن سریع گفته های او و سپس پرسیدن سؤال یا اضافه کردن نظر خود، نشان دهید که فعالانه گوش می دهید، نه منفعلانه. 

اشتیاق خود را نشان دهید

روشن کنید که چقدر از بودن با او خوشحال هستید. اشتیاق مسری است. اگر به او نشان دهید که چقدر با او هیجان زده و خوشحال هستید، او نسبت به خودش و رابطه اش با شما احساس خوشحالی بیشتری می کند. به همین ترتیب، هنگامی که او هیجان زده و خوشحال است، به شور و شوق او بپیوندید!

هر بار که او را می بینید نشان دهید که چقدر خوشحال هستید. یک لبخند بزرگ و در آغوش گرفتن، بوسیدن یا سایر نشانه های فیزیکی کوچک از محبت ارائه دهید.

اگر روز بدی را سپری می‌کنید و آن‌قدر مشتاق نیستید، حداقل یک پوزخند را مدیریت کنید و در مورد اینکه چطور روز بدتان را با وجود او بهتر کرده‌اید.

بدون حسادت به او فضا بدهید.

حسادت نکنید چون می خواهد شخص خودش باشد. مهم نیست چقدر او شما را دوست دارد، گاهی اوقات دوست دارد بدون شما کارها را انجام دهد. بلوغ و اعتماد خود را نشان دهید تا به او اجازه دهید با دوستانش معاشرت کند. به جای حسادت کردن، به او فضای و آزادی را که شایسته اوست بدهید، زیرا او نمی‌خواهد آخرین ثانیه‌ها را فقط با شما بگذراند. زمانی که او در کنار شما نیست به او اعتماد کنید و زمانی که در کنار شما باشد خوشحال تر خواهد بود.

او را بخندانید

به روش منحصر به فرد خود خنده دار باشید و در کنار او بخندید. وقتی از کسی می‌پرسید که چه چیزی در یک شریک عاشقانه بالقوه جذاب است، حس شوخ طبعی تقریباً همیشه در صدر فهرست قرار می‌گیرد. البته این بدان معنا نیست که شما باید هر بار که او را می‌بینید یک برنامه کمدی اجرا کنید!  حس شوخ طبعی خاص خود را نشان دهید و او را تشویق کنید تا با شما همراه شود. و با هم بخندید!

شاید در انجام چهره های احمقانه، گفتن جوک در مورد مطالب در اخبار، یا اظهار نظرهای خنده دار در هنگام تماشای یک فیلم خوب باشید. 

اعتماد او را جلب کنید

به او نشان دهید که فداکار، صادق و قابل اعتماد هستید. اگر می خواهید رابطه به جایی برسد، جلب اعتماد دختر مورد علاقه‎تان بسیار مهم است. او واقعاً به شما اجازه ورود نمی دهد مگر اینکه ثابت کنید می تواند به شما اعتماد کند. 

حقیقت را بگویید، حتی زمانی که انجام این کار واقعاً سخت است. گرفتار شدن در یک دروغ بسیار بدتر از هرچیزی است که فکرش را می‌کنید.

به اندازه حرفتان خوب باشید اگر می گویید می خواهید کاری را انجام دهید، آن را دنبال کنید. زمانی که او بیشتر به شما نیاز دارد کنار او باشید. به او ثابت کنید که برای مدت طولانی آنجا هستید. یک یادداشت برای او بفرستید که بنویسید چقدر برای شما مهم است. به او هدیه دهید و تمام کارهایی را که انجام می دهد و او را برای شما خاص می کند به او یادآوری کنید.

بهترین کادو برای دختر 23 ساله

 

چه هدایایی می‌تواند دختران را شاد کند؟

1. خریداری یک لاک خوشرنگ که با لباس‌هایی که دارد ست باش

2. خریداری لوازمات آرایشی

3. خریداری عروسک و کتاب های مورد علاقه اش

4. خریداری یک وسیله با ارزش که برای او جنبه سرمایه گذاری داشته باشد مثل شمش طلا

موارد 1 تا 3 جزئی از کادوهای تکراری به حساب می‌آیند. و نیازی از آن‌ها را دوا نمی کند. اما با خرید شمش طلا می‌توانید در کنار ارزشی که به او می دهید باب های سرمایه گذاری را برای او رواج دهید. 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.

  • 7 |

7 نظر  هفت     +     1   =


خانه سکه ایران