ورود / ثبت نام

هدیه برای کارمندان | انواع هدایای سازمانی

  • دوشنبه 07 شهریور 1401 | 15:08
  • 5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
هدیه برای کارمندان | انواع هدایای سازمانی

حتماً بارها به این فکر کرده‌اید که از کارمندان یا همکاران خود به خاطر کار عالیشان قدردانی کنید. با این حال، خیلی وقت‌ها پیش آمده که تصمیم گرفتید در آخرین لحظه عقب نشینی کنید، زیرا نمی‌دانستید چه چیزی برای قدردانی از آن‌ها تهیه کنید. همچنین، یافتن کلمات قدردانی مناسب برای کارمندان، بازی کودکانه نیست. عمدتاً به این دلیل که به احساسات آنها یا تلاش‌های اضافی که هر روز برای کار خود می‌کنند مربوط می‌شود.

 

چرا از کارمندان خود قدردانی کنیم؟

نشان دادن به کارکنان که از آنها قدردانی می‌کنید می تواند تعامل، حفظ، بهره وری و روحیه را بهبود بخشد. می توانید قدردانی خود را با هدایای با ارزش مثل، پول نقد یا شمش طلا، نشان دهید. زیرا همانطور که می‌دانید این روزها شمش‌های طلا محبوبیت بسیاری پیدا کرده و در هر وزن و قیمتی به فروش می‌رسند. یا حتی می‌توانید برای آن‌ها مرخصی با حقوق درنظر بگیرید. این مقاله برای صاحبان مشاغل و رهبران تیم است که می‌خواهند راه‌های خلاقانه برای شناخت کارمندان خود را بدانند. برای راه اندازی یک کسب و کار و ادامه فعالیت آن به یک تیم نیاز است و صاحبان مشاغل که با استعدادترین کارمندان را دارند بیشترین موفقیت ها را کسب می‌کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ کارمندانتان این است که به آنها نشان دهید برایشان ارزش قائل هستند.

 

ما از رهبران کسب‌وکار خواستیم تا راه‌های خلاقانه‌ای را که قدردانی و پاداش کارمندان خود را نشان می‌دهند، ارائه دهند. ما همچنین تعدادی از بهترین نکات را از وبلاگ های برتر منابع انسانی گردآوری کردیم.

 

هدیه به کارمندان

 

بنابراین چه راه هایی برای نشان دادن قدردانی از کارکنان خود وجود دارد؟ ما 37 ایده برای انتخاب شما داریم:

 

برای شناخت کارکنان خود برنامه ریزی کنید.

این پست وبلاگ باید به شما کمک کند تا ایده هایی را ارائه دهید، اما تا زمانی که برنامه ریزی نکنید و بفهمید که چگونه می خواهید آنها را اجرا کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد. بنابراین، اولین راه برای نشان دادن اینکه چقدر از کارکنان خود قدردانی می کنید این است که در واقع یک برنامه عملی برای کاری که قرار است انجام دهید و زمانی که آن را انجام خواهید داد، ایجاد کنید.

 

این لیست را بخوانید. شما مجبور نیستید همه پیشنهادات را اجرا کنید، اما تعداد انگشت شماری را انتخاب کنید که بتوانید به خوبی انجام دهید و برای کارکنان شما معنای صمیمانه ای خواهد داشت. پیاده سازی برخی از آنها آسان تر از دیگران است، اما همه آنها نتایج خاص خود را دارند. با این ایده ها، ایجاد یک برنامه شناسایی را در نظر بگیرید تا تیم شما بتواند به طور مداوم قدردانی کند.

 

آن تولدهای مبارک را جشن بگیرید.

اگر کارکنان شما مشکلی ندارند در روز تولد آنها برایشان جشن بگیرید!

 

در یک وعده غذایی یا کیک تهیه کنید تا همه در دفتر بتوانند در آن شرکت کنند. به کارمند یک روز مرخصی بدهید که در آینده هر زمان که بخواهد از آن استفاده کند.

 

از کارمندان خود بپرسید که چه می خواهند.

از کارکنان خود نظرسنجی کنید از آن‌ها بپرسید که از شما چه می‌خواهند تا به خواسته خودشان برایشان چیزی تهیه یا کاری انجام دهید. ممکن است از نتایج شگفت زده شوید و می توانید مطمئن باشید که به تیم خود با چیزی که برای آنها ارزش قائل هستند پاداش می دهید.

 

از کجا برای کارمندان هدیه بخریم؟

چنانچه قصد دارید یک هدیه با ارزش که در عین حال جنبه‌ی سرمایه گذاری دارد به کارمند خود بدهید، پیشنهاد می‌کنیم شمش‌های طلا را از دست ندهید. برای خرید شمش طلا کافی‌ست کمی وقت گذاشته و محصولات ما را مشاهده کنید.

 

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  یک     +   =   چهار  


خانه سکه ایران