ورود / ثبت نام

هدیه دادن بی دلیل | سلام گرگ بی طمع نیست!

  • شنبه 22 مرداد 1401 | 12:56
  • 3.58 از 5 بوسیله 6 رای
    |
هدیه دادن بی دلیل | سلام گرگ بی طمع نیست!

طبق بررسی های مختلف، محبوب ترین دلیل برای هدیه دادن به کسی، جشن تولد است. تعطیلات زمستانی با روز مادر، روز پدر و روز ولنتاین در رتبه دوم قرار دارند. اگرچه جشن گرفتن این تعطیلات و رویدادها مهم است، اما برخی از معنادارترین هدایایی که تا به حال دریافت کرده ام بدون دلیل موجهی به من داده شده است.

 

مقدمه‌ای که خواندن آن خالی از لطف نیست

در طول دوران چالش برانگیز زندگی من، گروهی از دوستان دور هم جمع شدند و تقریباً هر شب به مدت یک ماه، هدایای ناشناس را در حیاط خانه من می انداختند. این هدایای گل چیده شده، نقل قول های الهام بخش، شکلات ها و سایر اقلام کوچک، اگرچه مفصل یا گران نیستند، اما قدرت من را تقویت کردند و عشقی را که به این زنان تا به امروز احساس می کنم، افزایش دادند.

 

وقتی اتفاق غیرمنتظره ای برای ما می افتد، می توانیم هیجان زده و حتی کمی گیج شویم. مانند زمانی که شخصی چیزی به ما می دهد، مثلاً هدیه ای، اما دلیلی نمی دهد که چرا این هدیه را به ما داده است. این می تواند به خصوص زمانی گیج کننده باشد که از طرف مردی باشد که ممکن است نسبت به او احساسی داشته باشیم یا نداشته باشیم. اما در هر صورت دریافت هدیه بدون دلیل بسیار بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

 

دلایل دیگر برای هدیه دادن

بر اساس فرهنگ لغت، هدایا چیزی است که "به طور داوطلبانه منتقل می شود" و "به معنای جبران نیست". البته، این فقط نسخه ساده هدایا به عنوان یک مفهوم است. دلایلی که مردم هدیه می دهند به این دلیل است که ما معتقدیم با انجام این کار، می توانیم با شخص دیگری رابطه برقرار کنیم و نه فقط از نوع عاشقانه! این می تواند دوستی، مربیگری، روابط حرفه ای و غیره باشد.در حقیقت، هدیه دادن بخش مهمی از تعامل انسان است. به طور خلاصه، حتی می توانید بگویید که عمل هدیه دادن و گرفتن می تواند به افراد کمک کند تا ارتباط عاطفی قوی تری با افرادی که به آنها اهمیت می دهند یا می خواهند به آنها نزدیک شوند، ایجاد کنند. اما گاهی هدیه دادن و خوشحال کردن دلیل خاصی ندارد.ولی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 

وقتی کسی در حال شروع کار جدید است

چه نوجوانی را بشناسید که اولین کار واقعی خود را شروع می کند یا یک دوست خوب دارید که در حال حرکت حرفه ای است، اولین روز کاری می تواند کمی برایش ترسناک باشد. برای اعتماد به نفس دادن به وی و القای احساس ارامش، می‌توانید به او هدیه دهید.

 

هدیه به کارمند بانک

 

 

برای ابراز عشق

یکی از دلایلی که مردم به یکدیگر هدیه می دهند این است که نهدیه «زبان عشق» است. همه ما با «زبان جادویی» به دنیا نیامده‌ایم و حتی کسی که از فصاحت بالایی برخوردار است، همیشه نمی‌تواند عشق خود را با کلمات بیان کند. اینجاست که هدایا وارد می شوند.

 

یک هدیه متفکرانه می تواند همان تأثیر هزار کلمه زیبا را داشته باشد. این می تواند به شخصی که به او هدیه می دهید نشان دهد که برای رابطه ای که هر دوی شما به اشتراک می گذارید، ارزش زیادی قائل هستید - چه رابطه عاشقانه و چه افلاطونی. علاوه بر این، هدایای شخصی، مانند کتاب‌های عکس، چاپ قاب‌دار و حتی بالش‌های عکس، راهی عالی برای نشان دادن بهترین لحظات در رابطه شما و ایجاد پیوند عاطفی قوی‌تر با هدیه‌دهنده‌تان هستند. و حتی می‌توانید  برای معشوقه هایتان شمش طلا بخرید. که هم از ارزش بالایی برخوردار است و هم می‌تواند در وزن های مختلف به فروش برسد. بنابراین نگران هزینه آن نخواهید بود.

 

هدیه به خانم ها در روز تولدشان

 

برای اینکه مردم احساس خاص کنند

هدیه دادن به دوستانی که قصد رفتن به دانشگاه را دارند، به یک همکار که در حال بازنشستگی است یا به یکی از اعضای خانواده که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد، تنها یکی از راه های متعدد برای نشان دادن رضایت است. دادن یک هدیه شخصی به آنها رابطه شما را با آنها بسیار قوی تر می کند و علاوه بر این، چیزی را به آنها می دهد تا شما را به خاطر بسپارند. علاوه بر این، آنها همچنین از این واقعیت قدردانی خواهند کرد که شما برای پیدا کردن یا ایجاد چیزی خاص فقط برای آنها وقت گذاشتید.

 

نکته حرفه ای: مردم دوست دارند احساس خاص بودن کنند. به خصوص توسط کسی که به او اهمیت می دهند یا برایشان احترام قائل هستند. به همین دلیل است که مردم از هدایای شخصی بیشتر از هدایای عمومی قدردانی می کنند. اگر به دنبال هدایایی در اندازه جیبی، متفکرانه و آسان برای شخصی‌سازی می‌گردید، می‌توانید چیزی مانند شمش طلا، کتاب و قاب بخرید.

 

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  پنج     +   =   پنج  


خانه سکه ایران