ورود / ثبت نام

به مشتری خود چه هدیه‌ای بدهیم؟ وفاداری مشتری به کسب و کار

  • پنج شنبه 13 مرداد 1401 | 17:16
  • 4.5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
به مشتری خود چه هدیه‌ای بدهیم؟ وفاداری مشتری به کسب و کار

ما می‌دانیم که از ارسال هدایای تجاری برای گوشه‌های گرد و خاکی میزها و کمدها خسته شده‌اید، بنابراین فهرستی از ایده‌های هدایای شرکتی بدون جنسیت با اصالت و تفکر کافی برای تبدیل شدن به دارایی‌های دوست‌داشتنی یا خاطرات ارزشمند ارائه کرده‌ایم. حال باید بدانیم که به مشتری خود چه هدیه‌ای بدهیم؟

 

به مشتریان خود چه هدایایی بدهیم؟

هدایای مشتری فقط یک حرکت محبت آمیز نیست که باید در پایان هر سال در نظر بگیرید. در عوض، ارسال هدایای مشتری نشان می دهد که شما از کسب و کار و توجه آنها به اندازه کافی برای برنامه ریزی و خرج کردن پول برای آنها قدردانی می کنید. اما یافتن هدایایی که مردم واقعاً از آنها قدردانی می کنند می تواند دشوار باشد. همه ما در حال دریافت این هدایای مشتری بوده‌ایم و با خود فکر می‌کنیم.

وقت گذاشتن برای یافتن بهترین هدایای مشتری نه تنها نشان دهنده توجه شماست، بلکه می تواند یک حرکت تجاری هوشمندانه باشد. هنگامی که هدایایی برای مشتری خود ارسال می کنید، شما را در ذهن خود نگه می دارد و به ایجاد کسب و کار و ارجاعات بیشتر در آینده کمک می کند.

با درک این موضوع که هدایای مشتری نه تنها متفکرانه است، بلکه برای تجارت نیز مفید است، فهرستی از منابعی را گردآوری کرده ایم که انتخاب بهترین هدیه مشتری را آسان و سودمند می کند. ابتدا تعدادی از هدایای مورد علاقه مشتری خود را به اشتراک می گذاریم و سپس به نکاتی در مورد نحوه انتخاب هدایای مناسب و ایجاد فرآیندی برای آسان کردن آن می پردازیم.

 

جعبه های هدیه مشتری شخصی

خانه سکه ایران به شما این امکان را می دهد که تمام جنبه های هدایای مشتری خود را شخصی سازی کنید تا واقعاً قلب آن‌ها را تسخیر کنید! چاپ جعبه ای که هدیه در آن بسته بندی شده و خود هدیه را انتخاب می کنید. سپس، می‌توانید پیام خود را بنویسید و عکس‌ها را به داخل جعبه پیوست کنید. می‌توانید شمش طلا مدل یادبود مناسبتی را در این جعبه‌ها گذاشته و سپس پیام قدردانی خود را در آن پیوست کنید.

 

برچسب های شخصی

افراد، از جمله مشتریان شما، تقریباً روی هر چیزی، از یخچال گرفته تا ژورنال، میز کار، لپ‌تاپ، بطری آب، کیف تلفن، ماشین یا حتی کتاب، برچسب می‌زنند. حالا تصور کنید آنها در حالی که در یک کافی شاپ نشسته اند، لپ تاپ خود را حمل می کنند. استیکر قطعاً چشم مردم را به خود جلب می کند و حتی یک شروع کننده مکالمه عالی بین مشتریان شما و سایر مشتریان در فروشگاه خواهد بود. می‌توانید استیکرهایی از جنس کار شرکتی خودتان تهیه کرده و روی جعبه هدیه خود بچسبانید یا به عنوان یک قابلیت جذاب کننده کادو از آن استفاده کنید. همیشه خلاقیت پاسخگوی خوبی برای شما خواهد بود.

 

ساکولنت های رومیزی

گل همیشه هدیه‌ی خوبی برای تمامی افراد است. حال چه بهتر که در کنار هدیه‌ای که می‌دهید بتوانید یک گل خانگی نیز اهدا کنید. ساکولنت‌ها یکی از انواع کاکتوس‌ها به شمار می‌روند که این روزها به قدری ترند شده‌اند که در شرکت‌ها و خانه‌ها به وفور آن‌ها را میبینیم. حال چقدر زیبا می‌شود اگر از خانه سکه ایران هدیه‌ای ارزشمند هرچقدر با وزن پایین خریداری کرده و با یک ساکولنت زیبا تزیینش کنید؟ شمش‌های طلا در خانه سکه ایران در وزن‌های مختلفی به فروش می‌رسند که از انواع آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  شمش طلا ونوس یک و نیم گرمی کارت طلایی

شمش طلا مدل ونوس

  شمش طلا طاووس پنج گرمی کارت طلایی.jpg

شمش طلا مدل کارت طلایی

  شمش طلا آناهیتا یک گرمی کارت طلایی

شمش طلا سرمایه گذاری

 

کمک مالی به خیریه به نام مشتری شما

یکی از جذاتبرین کارهایی که این روزها از سوی برخی از شرکت‌ها صورت می‌گیرد کمک مالی به خیریه به نام مشتری است.

یک هدیه بسیار متفکرانه و دلگرم کننده مشتری این است که از طرف مشتری خود به یک موسسه خیریه اهدا کنید. مطمئن نیستید به چه خیریه ای کمک کنید، یا از کجا می توانید یکی را پیدا کنید؟ برای یافتن یک موسسه خیریه به سایت‌های محک، شیرخوارهای آمنه و... مراجعه نمایید.

اگر بدانید مشتری شما دوست دارد از چه علل و مأموریت هایی پشتیبانی کند، این می تواند به ویژه معنی دار باشد. آیا آنها عاشق موسیقی و هنر هستند؟ از یک گروه موسیقی حمایت کنید. آیا آنها علاقه مند به محیط زیست هستند؟ از طرف آنها چند درخت بکارید.

اگر مشتری شما احتمالاً هدایای زیادی دریافت کند یا به وضوح پول زیادی داشته باشد، کمک مالی به یک موسسه خیریه می تواند موثر باشد. می‌توانید در کنار خرید شمش طلا هرچند با وزن چند سوتی، این کار خدا پسندانه را نیز در راستای کارهای خود قرار دهید.

 

خرید هدیه برای مشتری از خانه سکه ایران

اگر مشتری خود را به اندازه کافی بشناسید، می توانید برای جمع آوری سبد هدیه خود نیز وقت بگذارید و برخی از خوراکی های مورد علاقه آنها و سایر اقلام را در آن قرار دهید. برای یک راه حل سریع و آسان، می توانید یک سبد هدیه، گل، شمش طلا و خیلی چیزهای دیگر را  برای مشتریان ارسال کنید. خانه سکه ایران با سالها تجربه در فروش شمش‌های طلا می‌تواند شما را برای خرید هدیه به مشتری یاری دهد. در واقع با خرید شمش طلا نه تنها یک کادوی ارزشمند می‌دهید، بلکه حسن نیت خود را به مشتریتان نشان داده و در واقع باب‌های سرمایه‌گذاری را نیز به او آموزش می‌دهید. در ثانی او می‌تواند با فروش شمش هرچیزی را که دوست داشته باشد برای خود خریداری نماید یا به عنوان یک هدیه هنری و فرهنگی میان کتاب‌های خود نگهداری کند.

برای خرید شمش طلا کافی‌ست صفحه‌ی محصولات ما را مشاهده نمایید.کلمه محصولات با انکور تکست شمش طلا لینک بشه به صفحه خرید شمش طلا.

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.  هشت     -   =   سه  


خانه سکه ایران