ورود / ثبت نام

قیمت طلا رو به افزایش است

  • شنبه 15 خرداد 1400 | 12:07
  • 2.5 از 5 بوسیله 1 رای
    |
قیمت طلا رو به افزایش است

رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات گفت:از دولت آینده انتظار داریم از سازندگان و تولید کنندگان صنعت طلا حمایت کند.

کیومرث امیریان در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت: روند اونس جهانی در حال حاضر رو به صعود است و در حالیکه ارزهای دیجیتال این روزها افت شدیدی دارند همه سرمایه‌گذاران را به سمت بازار طلا که امن ترین سرمایه‌گذاری می باشد سوق داده و به همین علت بازار اونس جهانی رو به افزایش قیمت می باشد .

رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات بیان کرد روند قیمتها در بازار داخلی متاثر از نرخ دلار می باشد و بازار ساز باید بازار را کنترل کند.

وی پیش بینی کرد قیمت طلا با توجه به افزایش اونس جهانی و متغیرهای داخلی رو به صعود است.

امیریان اظهار تاسف کرد بخاطر شرایط کرونا و تعطیلی های کرونایی و عدم حضور مردم در مراکز خرید بخاطر پروتکلهای بهداشتی، سازندگان و تولید کنندگان در شرایط خوبی نیستند وفروش طلای ساخته شده از سال گذشته تا کنون حدود 70 درصد افت داشته است.

وی اعلام کرد بهترین و امن ترین سرمایه گذاری در حال حاضر خرید طلا می باشد زیرا دلار را از لحاظ اقتصادی قابل کنترل نیست و مردم هر چه به سمت ارزهای خارجی کشیده نشوند بهتر است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات بیان کرد انتخابات و مسائل سیاسی بر روی قیمت طلا تاثیر گذار می باشد اما امیدواریم بانک مرکزی بتواند قیمت ها را کنترل نماید .

امیریان در پایان گفت : از دولت آینده انتظار داریم از سازندگان و تولید کنندگان صنعت طلا حمایت کند و ارزش افزوده را برای آنها مشخص کند زیرا اگر دولت از آنها حمایت کند به بخش صادرات کشور کمک شایانی خواهند کرد.

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.

  • 1 |

1 نظر  7     -     دو   =


خانه سکه ایران