ورود / ثبت نام

شمش طلا از کجا بخریم

  • شنبه 21 فروردین 1400 | 10:16
  • شمش طلا از کجا بخریم
    3.01 از 5 بوسیله 73 رای
    |
شمش طلا از کجا بخریم

حتما در شرایط فعلی شما هم جز آن دسته از افرادی هستید تا راهی برای جلوگیری از کم شدن ارزش پول خود پیدا کنید. در این نوشتار به بررسی خرید شمش طلا می پردازیم. با ما همراه باشید.مقدمه


هنگام خرید هدیه تولد، ازدواج، سالگرد و یا تقدیر و تشکر، همیشه یکی از گزینه‌ها طلا است. چون باارزش است. ولی طلا یک هدیه با ارزش است. و می‌دانیم که قیمت با ارزش فرق دارد. طلا این ارزش را مدیون خواص شیمیایی، فیزیکی، اقتصادی، روانی و عوامل دیگرش است. در چالش‌های اقتصادی زندگی، تنها خریدی است که از آن پشیمان نمی‌شویم. نگهداری و جابجایی آن هم آسان است. اما از طرفی هم می دانیم که طلا هایی که اکثر خانم ها خریداری میکنند طلای 18 عیار با اجرت ساخت بالا می باشد که هنگام فروش قیمت زیادی از آن کاسته خواهد شد. این مسئله در مورد سکه هم مصداق پیدا میکند. سکه علاوه بر اجرت ساخت، حباب هم دارد و قیمت آن به شدت تغییرات و نوسانات عجیب و غریب دارد. راه دیگری هم وجود دارد : شمش طلا.


شمش طلای نقش برجسته طاووس 5 گرمی

 

شمش طلا برای سرمایه گذاری طلا


شمش های طلا در انواع مختلفی در دنیا جهت خرید برای سرمایه گذاری وجود دارند. که از جمله می توان به شمش های سوئیسی اشاره کرد که هزینه ساخت کمی دارند. اما در ایران خرید و فروش این نوع شمش ها غیرقانونی می باشد و مشکلات خاص خودش را دارد. اما خانه سکه ایران برای اولین بار در ایران استاندارد T99 که مجوز ساخت شمش طلا 24 عیار هنری زیر نظر سازمان استاندار می باشد را دریافت نمود. شمش هایی با طرح های هنری بسیار زیبا که اجرت کمی دارند. هم مناسب کادو و هدیه می باشند و هم می توانید نسبت به قیمت روز طلای 24 عیار، بدون حباب و با کمی کاستی اجرت آن را بفروشید و به عنوان سرمایه گذاری از آن استفاده کنید.

از کجا شمش طلا استاندارد بخرم؟


خانه سکه ایران به عنوان اولین تولید کننده شمش با استاندارد T99 و کارآفرین برتر ملی در اقصی نقاط کشور دارای نمایندگی فروش شمش می باشد. شما عزیزان می توانید در چندین نقطه از شهر تهران، از جمله بازار تهران و همچنین اکثر استان های کشور اقدام به خرید شمش طلا به صورت حضوری نمایید. و یا در صورت نیاز می توانید از سایت شمش طلا اقدام به خرید آنلاین نمایید.

شمش طلای نقش برجسته ونوس 50 گرمینتیجه گیری


خرید شمش طلا برای سرمایه گذاری گزینه مناسبی است اما باید بدانید از کجا شمش بخرید. از منابع معتبری که دارای مجوز اتحادیه طلا و جواهر هستند و گواهی استاندارد برای تولید شمش دارند.

 

در صورت تمایل به مشاوره در مورد خرید محصولات با شماره تلفن 02188314479 تماس بگیرید.

  • 1 |

1 نظر  8     -   =   2  


خانه سکه ایران